انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر


انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی کامپیوتر


انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

گاه شریف و تهران راه اندازی شد و کار خود را با انجام پایان نامه های کامپیوتر در گرایش نرم افزار و الگوریتم ها و محاسبات آغاز نمود. با رشد تقاضا برای انجام پایان نامه های کامپیوتر در گرایش های مختلف دپارتمان تصمیم به جذب دانشجویان دکترای دانشگاه های خواجه نصیر، شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت و فردوسی مشهد نمود. اکنون دپارتمان با بیش از ۵۰ پژوهشگر در بخش انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد در حال فعالیت است. همچنین در سال های گذشته با تأسیس و توسعه مراکز آموزش علمی کاربردی و پذیرش دانشجویان در مقطع کاردانی و کارشناسی دپارتمان اقدام به جذب بیش از ۱۰۰ کارشناس ارشد از دانشگاه های معتبر برای پاسخ به نیازهای دانشجویان عزیز در مقطع کاردانی و کارشناسی نمود که هم به یاری و مشاوره این دانشجویان پرداخته و هم باعث ایجاد اشتغال و غنای علمی و پژوهشی فارغ التحصیلان عزیز این رشته می شود.انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر: رشته مهندسی کامپیوتر رشته ای است که در رابطه با ساخت و طراحی اجزای کامپیوتر آگاهی میدهد.هدف از ارائه این رشته تربیت کارشناسانی است که بتوانند در زمینه های راه اندازی دستگاه ها، شناخت مجموعه های سخت افزاری ،توسعه، تعمیر و اصلاح،نگهداری و عیب یابی فعالیت کنند. کامپیوتر به طور مستقل به ۲ جزء تقسیم می شود که عبارتند از:سخت افزار و نرم افزار سخت افزار به اجزای قابل لمس و فیزیکی کامپیوتر گفته می شود مانند بردهای الکترونیکی و مدارها.نرم افزار به جزء های غیرقابل لمس در کامپیوتر گفته می شود در واقع نرم افزار به کامپیوتر دستور می دهد که چه کاری را انجام دهد. این رشته در مقطع کارشناسی به دو گرایش به سخت افزار و نرم افزار نیز تقسیم می گردد. که دانشجویان در گرایش نرم افزار زمینه های مختلف برنامه نویسی را در سیستم عامل های مختلف می آمورند و در گرایش سخت افزار نوع فعالیت انواع قطعات، بردها و تجهیزات کامپیوتری را می آموزند.


مشاوره انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. م با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.


انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر مهندسی ارشد نرم افزار سخت افزار کامپیوتر برنامه نویسی شبیه سازی شبکه طراحی سایت سی شارپ ساختمان داده سالیدورکز

توانایی های لازم در رشته مهندسی کامپیوتر

دانشجویان و داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته ی مهندسی کامپیوتر را دارند باید دارای توانایی های مرتبط با آن رشته باشند که برخی از این توانایی ها عبارتند از:

۱-توانایی های مالی:دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر باید توانایی تهیه کامپیوتر را داشته باشد.البته این امر، امری ضروری نیست اما ممکن است که دانشجو نتیجه دلخواه را مشاهده نکند.

۲-توانایی های علمی:دانشجوی این رشته باید سخت کوش باشد زیرا این رشته نیازمند پویایی و اطلاعات بروز است. همچنین باید مهارت خود را در دروس ریاضی و فیزیک افزایش دهند و دارای خلاقیت و ابتکار باشند.

۳-علاقه:دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر باید مانند رشته های دیگر به یادگیری و مطالعه علاقمند باشد و خواستار پیشرفت خود باشد.


آینده شغلی رشته مهندسی کامپیوترفارغ التحصیلان رشته ی مهندسی کامپیوتر می توانند با توجه به توانایی های خود مشاغل مختلف و متفاوتی را انتخاب کنند که برخی از این مشاغل عبارتنداز:

۱-شرکتهای تولیدکننده قطعات

۲-شرکتهای تولید کننده نرم افزار

۳-مراکز صنعتی


معرفی رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار


انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دوره ای است مشتمل بر دروس نظری و عملی و برنامه تحقیقاتی در زمینه های طراحی برنامه ها و سیستم ها نرم افزاری بزرگ مه بصورت امن، حفاظت شده و قابل اطمینان تعریف می شوند. فارغ التحصیلان این دوره مهارتهای را در زمینه اصول توسعه برنامه ها و سیستمهای برنامه سازی، نحوه ارزیابی و تایید یک برنامه و یا سیستم برنامه سازی، نحو تعریف ویژگیهای یک سیستم بزرگ و نحوه آنالیز آن نحوه تکامل سیستمهای نرم افزاری در نسلهای مختلف نحوه طراحی نرم افزارهائی که دارای ویژگیهای قابل فهم بودن و قابل اصلاح بودن میباشد و نحوه تایید ویژگیهای و مشخصات خاص موجود در یک سیستم نرم افزاری بزرگ را کسب می کنند. هدف از این دوره تربیت افرادی است که با تولید، توسعه و تکمیل سیستمهای نرم افزاری بزرگ و برنامه ریزی در جهت بهره گیری موثر از امکانات موجود، حرکت به سوی استقلال فنی را در عصر انفورماتیک موجب شوند.انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر


تعداد واحدها

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر دانشجو برای گذراندن دوره کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار بایستی علاوه بر دروس جبرانی، ۳۲ واحد درسی و تحقیقاتی را بشرح زیر بگذارند.
اصلی و تخصصی ۲۱ یا ۲۴ واحد سمینار ۲ واحد پروژه ۶ یا ۹ واحد جمع ۳۲ واحد
دروس جبرانی دروس زیر بعنوان دروس جبرانی این دوره پیشنهاد می شوند. انتخاب نهایی دروس جبرانی با گروه آموزشی است. دانشجو موظف است دروس جبرانی را طبق آئین نامه های مربوطه بگذراند.
معماری کامپیوتر
اصول طراحی سیستم های عامل
ساختمان داده ها و الگوریتم ها
ریاضیات مهندسی
نظریه زبانها و ماشین ها

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر مهندسی ارشد نرم افزار سخت افزار کامپیوتر برنامه نویسی شبیه سازی شبکه طراحی سایت سی شارپ ساختمان داده سالیدورکز


نقش و توانایی یا کارایی

طراحی سیستمهای نرم افزاری بزرگ نظیر پایگاه داده ها، سیستمهای عامل، زبانهای برنامه سازی، کامپایلرها و سیستمهای خبره، سیستمهای حفاظت داده
قابلیت تولید نرم افزارهائی که توسعه اتوماتیک نرم افزارها را ممکن میسازند نظیر ویرایشگرهای متن، ویرایشگرهای صفحه، ویرایشگرهای مبتنی بر نحو
هدایت پروژه نرم افزاری در مراکز تحقیقاتی کشور
ارزیابی کارآئی و صحت سیستمهای نرم افزاری و فرمول کردن نیازها
استخدام در موسسات آموزشی کشور


معرفی رشته مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی


انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر


انجام پایان نامه و پروپوزال سمینار تحقیق و پروژه های دانشجویی کامپیوتر کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار هوش مصنوعی


۱- تعریف هوش مصنوعی

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر. از دیر باز رویای تمامی طراحان اولیه کامپیوتر ساخت ماشین هایی بود که بتوانند رفتاری شبیه به انسان داشته باشند، خودشان تصمیم بگیرند،بتوانند رفتاری منطقی و معقول داشته و احساس برخورد با یک موجود هوشمند را در انسان بوجود آورند، که این رویا با ساخت کامپیوتر تا حدودی به حقیقت بدل گشت. در واقع هوش مصنوعی عبارت است از مطالعه این که چگونه کامپیوترها را می توان وادار به کارهایی کرد که در حال حاضر انسان ها آنها را بهتر انجام می دهند. در ساخت هوش مصنوعی علوم زیادی کاربرد دارد از جمله: فلسفه، ریاضیات، عصب شناسی، مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر، نظریه سیستم ها، روان شناسی ،زیست شناسی، زبان شناسی،علوم اجتماعی ، نظریه اطلاعات ، علوم شناختی، نظریه پیچیدگی و.
رشته و گرایش هوش مصنوعی

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر رشته مهندسی کامپیوتر به طراحی و ساخت روش های مختلف جهت استفاده مناسب و کارا از کامپیوتر می پردازند و در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار است. هدف از طی این دوره تربیت کارشناسانی است که در زمینه تحلیل و طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه ها و مجموعه های سخت افزاری جدید، بررسی و شناخت مجموعه های سخت افزاری و نرم افزاری موجود، نگهداری، عیب یابی، تعمیر، اصلاح و توسعه روش ها و تکنولوِژی ها فعالیت کنند.

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر. هوش مصنوعی یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر محسوب می شود. دانشجویان در این گرایش با مطالب جدیدی مانند: شبکه های عصبی، هوش مصنوعی پیشرفته، تئوری فازی و پردازش تصویر آشنا می شوند. گرایش هوش مصنوعی، گرایشی ما بین نرم افزار و معماری کامپیوتر است و در هر گرایش کاربردهایی دارد. قبول شدگان در این گرایش می توانند جنبه نرم افزاری یا جنبه سخت افزاری آن را دنبال نمایند.

بطور عمده در این گرایش به ساخت سیستم های هوشمند و رباتیک پرداخته می شود. در کنکور سراسری کارشناسی ارشد به عنوان تنها گرایشی است که داوطلبان آن می توانند مدت زمانی مجزا (۶۰دقیقه) را صرف پاسخ به سؤالات آن کنند، دانشجویان این گرایش موارد آموزشی و کاربردی متفاوتی را می آموزند از جمله:

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر. یادگیری ماشین: یادگیری روش و الگو بصورت خودکار توسط ماشین یا کامپیوتر
شبکه های عصبی: روش جدید حل مسائل هوش مصنوعی
پردازش تکاملی: شاخه ای جدید از هوش مصنوعی است که یک یا چند جواب اولیه برای یک مسآله در نظر می گیرند
رباتیک: از ترکیب شدن بسیاری از گرایش های هوش مصنوعی، الکترونیک و کنترل، مکانیک و ساخت بدان دست می یابند.

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر. منطق فازی: در آن بجای استفاده از دو مقدار درست و غلط از درجه درستی بین عدد ۰ و ۱ استفاده می شود.
سیستم های خبره: کاربرد آن در طراحی و ساخت انواع ربات هاست، بطور نمونه می توان به ربات های جراح اشاره نمود.
محاسبات نوین: انجام محاسبات ریاضی بدون عدد و به صورت نمادین

پردازش تصویر: بهسازی تصاویر برای درک بهتر انسان که کاربرد آن در تصاویر پزشکی، جلوه های سینمایی، تصاویر قدیمی و آسیب دیده
بینایی ماشین: درک خودکار تصاویر توسط کامپیوتر و کابرد آن، سیستم تشخیص ایراد، تشخیص الگو، روبات ها و سه بعدی سازی
پردازش گفتار: درک صدای انسان از طریق گرفتن فرامین مربوط به صدا مانند شناسایی کاربر

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر. برنامه ریزی: رسیدن به یک هدف خاص از طریق برنامه ریزی یک سری عملگر، کاربرد آن در بارگیری و رباتیکانجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر مهندسی ارشد نرم افزار سخت افزار کامپیوتر برنامه نویسی شبیه سازی شبکه طراحی سایت سی شارپ ساختمان داده سالیدورکزانجام پایان نامه ارشد کامپیوتر برای تحصیل در این رشته توانایی ذهنی ویِژه ای مورد نیاز نیست، البته دانشجویانی که پایه ریاضی قوی و توانایی استدلالی و استقرایی بهتری دارند موفق ترند.به دلیل سرعت پیشرفت علم در این رشته نسبت به رشته های دیگر، دانشجویان باید بطور مستمر در پی مطالب جدید و یادگیری آن ها باشند. از آنجایی که این گرایش با علوم زیادی سرو کار دارد تحصیل در آن فقط مختص به دانشجویان کامپیوتر نبوده بلکه فاغ التحصیلان رشته های برق، الکترونیک، زیست شناسی و مکانیک نیز می توانند برای ادامه تحصیل آن را انتخاب نمایند. برای ساخت یک روبات علاوه بر علم نرم افزار جهت تولید و اجرای برنامه ها و دستورات باید از علوم برق و مکانیک نیز برای ساخت ربات استفاده کرد

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر بازار کار در هر رشته ای به خود شخص بستگی دارد، به عبارت دیگر به میزان تخصص و توقع اولیه فرد از بازار وابسته است. بازار کار هوش مصنوعی در ایران حوزه بسیار گسترده ای بوده و به زمینه کاری که افراد در آن فعالیت می کنند بستگی دارد. برخی از زمینه های کاری عبارتند از:

پروژه های تحقیقاتی در مراکز تحقیقاتی کشور
سیسم امنیتی ( مانند تشخیص هویت)
سلاح های هوشمند (طراحی و ساخت)
صنعت (مانند طراحی ربات و دستگاههای هوشمند)
تشخیص گفتار (مانند تبدیل متن به گفتار و فشرده سازی گفتار)
طراحی سیستم های خبره
طراحی بازی ها
آموزشانجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر مهندسی ارشد نرم افزار سخت افزار کامپیوتر برنامه نویسی شبیه سازی شبکه طراحی سایت سی شارپ ساختمان داده سالیدورکزانجام پایان نامه ارشد کامپیوتر فناوری اطلاعات به انگلیسی Information Technology یا (IT) به مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصا برنامه های نرم افزاری و سخت افزار رایانه می پردازد. این علم بسیار از علم رایانه وسیع تر (مبهم تر) است. این اصطلاح در دهه ۱۹۹۰ جایگزین اصطلاحات پردازش داده ها و سیستم های اطلاعات مدیریت شد که در دهه های ۶۰ و ۷۰ بسیار رایج بودند. فناوری اطلاعات معمولاً به تولید و پردازش و نگهداری و توزیع اطلاعات در موسسات بزرگ اشاره دارد. دانش فناوری اطلاعات و رایانه با هم فرق می کنند، البته در موارد زیادی با هم اشتراک دارند. اگر علم رایانه را مشابه مهندسی مکانیک بگیریم، فناوری اطلاعات مشابه صنعت حمل و نقل است. در صنعت حمل و نقل، خودرو و راه آهن و هواپیما و کشتی داریم. همه این ها را مهندسان مکانیک طرح می کنند. در عین حال در صنعت حمل و نقل مسائل مربوط به مدیریت ناوگان و مدیریت ترافیک و تعیین استراتژی حمل و نقل در سطح شرکت و شهر و کشور مطرح است که ربط مستقیمی به مهندسی مکانیک ندارد اما فناوری اطلاعات و ارتباطات (آی سی تی) مهمترین مقوله در این زمینه است.

دروس و گرایشها
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر با توجه به ماهیت میان رشته ای مهندسی فناوری اطلاعات ، دانشجوی این رشته لازم است که به دو مبحث علوم مدیریت و کامپیوترعلاقه مند باشد. هم چنین باید در ریاضی توانمند بوده و قدرت تجزیه و تحلیل خوبی داشته باشد. زیرا به گفته << الکساندروف>>. ریاضیدان و فیلسوف معاصر شوروی، علم ریاضی کاربرد فراوانی درسایر دانشnot;ها، صنعت و در همه زمینه های مربوط به زندگی بشری دارد این رشته درحال حاضر از بین داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی دانشجو می پذیرد.انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتردروس مربوطه
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر بر اساس این گزارش، رشته IT نیز مانند بسیاری رشته های دیگر دارای دروس پایه، اصلی، تخصصی و عمومی است. دروس پایه در مقطع کارشناسی معمولا شامل ریاضی، معادلات دیفرانسیل، آمار و احتمالات مهندسی، فیزیک و کارگاه عمومی است. دروس اصلی شامل ساختمان های گسسته، مبانی کامپیوتر و برنامه سازی، زبان ماشین و برنامه نویسی سیستم، ساختمان داده ها، مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر، برنامه سازی پیشرفته، سیستم های عامل، پایگاه داده ها و طراحی الگوریتم هاست. همچنین مهندسی نرم افزار، شبکه های کامپیوتری، مبانی الکترونیک دیجیتال، هوش مصنوعی، اصول و مبانی مدیریت، مبانی اقتصاد مهندسی، آزمایشگاه شبکه، آزمایشگاه پایگاه داده ها، شیوه ارایه مطالب علمی و فنی، زبان تخصصی و آزمایشگاه سیستم عامل از دیگر دروس اصلی این رشته به شمار می رود. در نهایت اینکه دروس تخصصی نیز به مبانی فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیکی، مدیریت و کنترل پروژه هایIT، برنامه ریزی استراتژیکIT، آموزش الکترونیکی، محیط های چندرسانه ای، پروژه IT و کارآموزی تقسیم می شود.

گرایش ها

- تجارت الکترونیکی
- سیستم های چندرسانه ای
- مدیریت سیستم های اطلاعاتی
- امنیت اطلاعات
- شبکه های کامپیوتری
- مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر گرایش های رشته مدیریت فناوری اطلاعات:
- مدیریت منابع اطلاعاتی
- سیستم های اطلاعات پیشرفته
- نظام کیفیت فراگیر

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر گرایش های رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات:
- ارتباطات سیار
- دیتا و امنیت شبکه
- مدیریت ارتباطات و فناوری اطلاعات
- سیستمهای چند رسانه ای
- مدیریت شبکه

گرایشهای ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایش های زیر است:
- تجارت الکترونیکی
- مدیریت سیستم های اطلاعاتی
- شبکه های کامپیوتریانجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر مهندسی ارشد نرم افزار سخت افزار کامپیوتر برنامه نویسی شبیه سازی شبکه طراحی سایت سی شارپ ساختمان داده سالیدورکزانجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر


سریعتـرین پـردازنـده جهان ساختـه شـد

سازنده رایانه ژاپنی فوجیتسو اعلام کرد موفق شده سریع ترین پردازنده جهان برای ابر رایانه را با بیش از دو برابر سرعت سریع ترین پردازنده فعلی بسازد.

به گزارش سرویس فن آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نمونه اولیه واحد پردازشگر مرکزی جدید یا CPU ساخت فوجیتسو با موفقیت به محاسبه با سرعت ۱۲۸ میلیارد بار در ثانیه پرداخت که ۲٫۵ برابر سریع تر از بهترین پردازنده اینتل است.

به گفته سخنگوی فوجیتسو، این شرکت با کوچک کردن اندازه هر یک از مدارهای مرکزی، شمار مدارهای هر تراشه را دو برابر کرد. نمونه اولیه این تراشه از نظر مصرف انرژی بهینه بوده و می تواند مصرف انرژی را به یک سوم مدلهای فعلی فوجیتسو برساند.

بر اساس این گزارش، فوجیتسو قصد دارد ظرف چند سال آینده CPU جدید را با نام کد <<ونوس>> در ابررایانه ها مورد استفاده قرار دهد.

سازندگان رایانه ای همچون IBM ، Cray و اینتل در رقابت برای ساخت CPU سریعتر هستند.
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
کوچک ترین هارد درایو اکسترنال ۳٫۵ اینچی جهان رونمایی شدبه گزارش سرویس فن آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هارد درایو ایکس اس سیستم بدون تهویه ای است که ۸۶۰ گرم وزن دارد و با همکاری طراح بلژیکی به نام سیلون ویلنز طراحی شده است.این درایو با USB کار کرده و اتصال توربو USB 2.O را برقرار می کند که سرعت ارسال و دانلود اطلاعات را نسبت به درایوهای مشابه ۳۰ درصد افزایش می دهد. به گفته معاون مدیریت محصول و بازاریابی Freecom، با رشد انفجاری برنامه های وب ۲ و رسانه های جدید، از عکس های دیجیتالی و ویدیوهای خانگی گرفته تا آهنگ های دانلود شده و برنامه های تلویزیونی، کاربران رایانه برای ذخیره اطلاعات با کمبود فضای ذخیره سازی مواجه هستند.

بر اساس این گزارش، هارد درایو ایکس اس در ظرفیت های ۵۰۰ گیگابایت و یک ترابایت با قیمت های ۷۹ و ۱۰۹ یورو به بازار عرضه می شود.


گوگل به مدت یک ساعت خاموش شد

خاموشی گسترده در سرویس دهی ابزارهای مختلف گوگل، امروز بحث داغ جامعه اینترنت شد. نقل شده است که انکار سرویس دهی گوگل، ۱۴ درصد از کاربرانش را در بر گرفته است.گوگل امروز در نظر داشت که مسیریاب ها و آدرس های آی پی نسخه ۴ را به نسخه جدیدتر ۶ ارتقاء دهد اما برنامه از پیش تعیین شده این شرکت با مشکلاتی مواجه گردید و باعث شد در حدود یک ساعت تعدادی از ابزارهای آنلاین این شرکت خارج از سرویس دهی قرار گیرند. گفته می شود که ldquo;اشکالی نامعلومrdquo; سخت افزاری در حین انجام عملیات انتقال شماره ها باعث شود که گوگل مورد شناسایی آی اس پی ها قرار نگیرد. شایان ذکر است که این نقص همه کاربران اینترنت را در بر نگرفت بلکه تنها کاربران ISPهای بزرگ مانند ATamp;T و Verizon با این نقص روبرو شدند و این مهم بدلیل ارتباط پیچیده و مستقیم این سرویس دهندگان با سرورهای گوگل می باشد. سرویس دهندگان اینترنتی کوچکتر که با شبکه گوگل ارتباط مستقیم ندارند توانسته اند راهیاب های خود را وادار سازند که گوگل را دوباره پیدا کنند. اما مانند تصادف اتوموبیل ها در یک خیابان،این نقص باعث شد که دیگر سرویس دهنده ها نیز با پاره ای از این مشکلات درگیر شوند.

گوگل از گذشته علاقه خود به IPv6 را اعلام کرده بود و همچنان یکی از هواداران بزرگ این پروتکل به حساب می آید. به هرحال جا به جایی از نسخه کنونی IPv4 به IPv6 مبحث پیچیده و دردسر سازی برای شرکت ها است. گوگل هنوز پیرامون اشکال پیش آمده در شبکه خود، اطلاعاتی را منتشر نکرده است و تنها به وعده انتشار جزئیات اشکال در وبلاگ رسمی اش بسنده کرده است. سخنگوی این شرکت در جواب پیگیری های انجام شده اظهار کرد: rdquo; اشکال سرویس دهی در شبکه گوگل سبب شده که سرویس دهی گوگل از شرق آسیا انجام گیرد، در نتیجه باعث تراکم ترافیک شبکه ای بیش از حد شده است.rdquo; وی همچنین به کاربران قول داده است که این پس در سرویس دهی گوگل نقص مشابه ای مشاهده نخواهد شد.


نرم افزار Adobe Reader 9.1

کمپانی نرم افزاری ادوبی، نسخه جدیدی از برنامه رایگان مدیریت فایلهای PDF خود معروف به Adobe Acrobat Reader را منتشر نمود. جدیدترین نسخه این نرم افزار هم اکنون Adobe Reader 9.1.1 می باشد.به گفته سازندگان این برنامه، نسخه های قدیمی تر همگی دارای حفره امنیتی بودند که در نهایت سیستم های کاربران را با ریسک امنیتی مواجه می کردند. این بروز رسانی جدید قابل نصب بر روی تمام نسخه های نرم افزار Adobe Reader به هر زبانی می باشد.

شرکت ادوب به تمام دارندگان نسخه های قدیمی توصیه نموده است نرم افزارهایشان را در نخستین فرصت بروز نمایند.

نرم افزار پی دی اف خوان ادوبی در حدود پانزده سال است که از سوی این کمپانی بطور مرتب توسعه می یابد.

دریافت: Adobe Reader 9.1


ارایه پرظرفیت ترین کارت حافظه NAND توسط سامسونگ

شرکت سامسونگ اعلام کرد که پرظرفیت ترین کارت حافظه داخلی NAND را که حجم آن نسبت به مدل پیشین تا دو برابر افزایش یافته است، با قابلیت ذخیره ۳۲ گیگابایت اطلاعات به بازار عرضه می کند. کارت حافظه ۳۲ گیگابایتی moviNAND سامسونگ نخستین کارت حافظه داخلی در جهان محسوب می شود که به تراشه ۳۲ گیگابیتی مبتنی بر فناوری لیتوگرافی ۳۰ نانومتری مجهز شده است. حافظه های moviNAND کنونی از تراشه های ۱۶ گیگابایتی مبتنی بر فناوری های ۴۰ نانومتری استفاده می کنند.
هر یک از حافظه های ۳۲ گیگابایتی moviNAND شامل هشت تراشه ۳۲ گیگابیتی ۳۰ نانومتری، یک کارت چندرسانه ای(MMC) کنترلی و یک برنامه ویژه داخلی می شوند. کارت های ۳۰ نانومتبری moviNAND سامسونگ با ظرفیت های ۱۶، ۸ و ۴ گیگابتی نیز ساخته شده اند.

به دنبال افزایش سیستم های ذخیره سازی اطلاعات شخصی در دستگاه های دیجیتالی همراه، کارشناسان پیش بینی می کنند که ظرف ۴ سال آتی گستره کارت های حافظه با ظرفیت بیشتر بسیار افزایش یابد. شرکت تحقیقاتی iSupply بر پایه مطالعات اخیر خود امیدوار است که تا سال ۲۰۱۳ میلادی میزان عرضه حافظه های ۳۲ گیگابایتی و بالاتر تا هشت برابر افزایش پیدا کند.

به گفته شرکت iSupply، تاکنون حدود ۱۲۰ میلیون کارت حافظه ۱۶ گیگابیتی NAND عرضه شده است که این رقم ۱۳ درصد از کل حافظه های عرضه شده در بازارهای جهانی را شامل می شود. احتمال می رود که تا سال ۲۰۱۳ میلادی ۹۵۰ میلیون عدد از این کارت های حافظه وارد بازار شود که این رقم نیز ۷۲ درصد کل کارت های حافظه در جهان است.


امکانات جدید گوشی اپل (iphone 5G)انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر مهندسی ارشد نرم افزار سخت افزار کامپیوتر برنامه نویسی شبیه سازی شبکه طراحی سایت سی شارپ ساختمان داده سالیدورکز

پوستری که در فروم سایت چینی اپل به تازگی منتشر شده است، جزئیات مدل آتی گوشی iPhone را منتشر کرد. اگر اطلاعات منتشر شده در این پوستر تحقق یابد، نسخه آتی iPhone بسیار قدرتمند خواهد شد و امکانات زیر را در خود جا خواهد داد:

bull; ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی - افزایش قابل ملاحظه نسبت به حداکثر حافظه داخلی نسخه کنونی iPhone با قابلیت ذخیره ۱۶ گیگابایت اطلاعات.

bull; پردازنده ۶۰۰ مگاهرتزی - سرعت بیشتر برای اجرای برنامه ها! نسخه iPhone 3G که هم اکنون در بازار فروخته می شود، با پردازنده ۴۰۰ مگاهرتزی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

bull; رم ۲۵۶ مگابایتی - مدل کنونی iPhone شامل رم ۱۲۸ مگابایتی می شود که تا کنون بسیار مورد قبول بوده است.

bull; دوربین دیجیتالی ۲/۳ مگاپیکسلی با قابلیت اتوفو.

bull; سیستم مسیریاب دیجیتالی.

bull; قابلیت پخش برنامه های موج FM رادیو.در این پوستر اعلام شده است که اپل مدل جدید گوشی iPhone را از نظر ظاهری و اندازه صفحه نمایش، مانند مدل ۳G خواهد ساخت. به طور کلی باید توجه داشت که امکانات بالا بسیار قابل ملاحظه بوده و می تواند توجه هر کاربری را به خود جلب کند، اما تحقق همه این امکانات چندان عملی نخواهد بود. به عنوان مثال، پخش برنامه های موج FM رادیو برای اپل چندان رضایت بخش به نظر نمی رسد. به طور کلی، مدل جدید این گوشی نسبت به مدل iPhone 3G بسیار ارتقا یافته است و کارشناسان احتمال می دهند که شرکت اپل در همایش WWDC که قرار است طی چند هفته آتی برگزار شود، مشخصات اصلی این گوشی جدید را اعلام کند.
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
مرکز سمعی بصری گوگل در اروپا راه اندازی شد

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر مهندسی ارشد نرم افزار سخت افزار کامپیوتر برنامه نویسی شبیه سازی شبکه طراحی سایت سی شارپ ساختمان داده سالیدورکز

شرکت اینتل اعلام کرد که با سرمایه گذاری ۱۲ میلیون دلاری در حال راه اندازی یک مرکز تحقیقات کامپیوتری بصری در اروپا است. این اتفاق همزمان با آماده شدن نخستین کارت گرافیکی اینتل رخ می دهد که قرار است اوایل سال آتی میلادی به بازار عرضه شود. این مرکز که با نام ldquo;موسسه کامپیوتری بصری اینتلrdquo; از هفته جاری فعالیت خود را آغاز کرد، در دانشگاه سارلند(Saarland) در شهر ساربروکن(Saarbruken) آلمان واقع شده است. شرکت اینتل اعلام کرد که این مرکز به ldquo;کاوش در زمینه کارت های گرافیکی پیشرفته و فناوری های کامپیوتری بصریrdquo; خواهد پرداخت. قرار است این میزان سرمایه گذاری طی ۵ سال آتی صورت گیرد و به گفته اینتل، بزرگترین همکاری این شرکت با یک دانشگاه اروپایی محسوب می شود.

اینتل طی بیانیه ای اعلام کرد: <<چشم انداز مرکز بصری کامپیوتری اینتل، ارایه ابزارهایی است که واقعی به نظر برسند، واقعی عمل کنند و واقعی احساس کنند. یکی از اصلی ترین ماموریت های اعضای مرکز آزمایشگاهی اینتل در اروپا، طرح تحقیق در مقیاس ترا است که نشان می دهد، پردازنده های چندهسته ای چگونه برای پردازش های کامپیوتری باکیفیت و تصاویر گرافیکی با شباهت بیشتر به دنیای واقعی مورد استفاده قرار می گیرند>>. به گفته اینتل، این مرکز آزمایشگاهی تحقیقات خود را به صورت پایه ای و عملی در فضای واقعی دنبال می کند و همچنین مطالعات گسترده ای را در حوزه سیستم های گرافیکی کامپیوتری تعاملی و رابط های کاربری نهادی دنبال
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
موتور جستجوگر گوگل با امکانات جالبگوگل امکانات جدیدی را به موتور جستجوی وب خود اضافه کرده است.امکانات جدید شامل توانایی ldquo;فهمrdquo; اطلاعات مورد نظر کاربر و ارایه این اطلاعات در قالبی جدید می شود. امکان Google Squared اجازه می دهد که اطلاعات در قالب جدول نمایش داده شود. به طور مثال اگر مفهوم ldquo;فیلم های تخیلی تلویزیونیrdquo; یا Science Fiction Television Shows را جستجو کنید، جدولی از اسامی فیلم های تخیلی توام با اطلاعات مرتبط به این فیلم ها نشان داده می شود. اطلاعات مرتبط نیز می تواند شامل زمان پخش، هنرپیشه های اصلی، کارگردان و کانال های تلویزیونی که فیلم ها را پخش می کنند، باشد. اگر واژه ldquo;سگ های کوچکrdquo; Small dogs را جستجو کنید، فهرستی از نژاد سگهای کوچک و مینیاتوری به نمایش در می آید که شامل عکس نژاد مورد نظر، توضیح در مورد ابعاد وزن و قد سگ نیز می شود. نتایج جستجو قابل ضبط در قالب فایل صفحه گسترده نیز هست.

ماریسا مایر، معاون محصولات جستجو و تجربه مشتری در گوگل عنوان داشت: ldquo;با این امکانات جستجو جهت گیری جدیدی می گیرد.rdquo; خانم مایر توضیح نداد که گوگل از چه تکنولوژی برای نوشتن این امکانات استفاده کرده است، اما امکانات جدیدتری در بخش Labs سایت گوگل در ماه آینده عرضه خواهد شد که جنبه آزمایشی خواهد داشت.

بعید به نظر می رسد که Google Squared در وهلهء نخست توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار گیرد، اما همزمان شدن اعلام این موتور با آغاز کار موتور WolframAlpha تصادفی نیست. موتور WolframAlpha نیز مبتنی بر پایگاه داده گسترده ای است که به سوالات کاربران پاسخ می دهد. عرضه Google Squared نشان می دهد که گوگل دوست ندارد در هیچ حوزه ای جستجو از دیگران عقب بماند.

دیروز گوگل امکان جدید دیگری را به سایت خود اضافه کرد که اجازه می دهد کاربر دقت نتایج جستجوی خود را بر حسب محتوا (ویدئو، محافل گفتگو، نقدها) و بر حسب زمان (۲۴ ساعت گذشته، هفته اخیر، سال اخیر) و یا ترکیبی از این امکانات افزایش دهد. با هر کلیک کاربر نتایج جستجو به روز می شود و صفحه تغییر می کند.

روز سه شنبه گوگل نرم افزار جدیدی را برای تلفن های مبتنی بر Android عرضه کرد. Google Sky Map به کاربران اجازه می دهد که دستگاه همراه خود را به سمت آسمان بگیرند و بتوانند ستاره ها و اجرام فلکی بالای سر خورد را همراه با نام ستارگان مشاهده کنند!


معرفی پردازنده AMD Phenom II X4 955 Black Editionدر اواخر سال گذشته میلادی کمپانی AMD نسل جدیدی از پردازنده های خود با نام AMD Phenom II را روانه بازار کرد. این پردازنده ها با کارایی مطلوب و قابلیت Overclocking بالای خود توانستند محبوبیت بسیار زیادی در میان کاربران کسب کنند البته می توان یکی از دلایل اصلی موفقیت پردازنده های AMD Phenom II را علاوه بر کارایی، قیمت بسیار مناسب آن ها دانست. به گزارش سایت سخت افزار، چندی پیش کمپانی AMD در راستای حفظ و پر کردن خط پردازنده های Phenom II یک پردازنده جدید دیگر از این سری و با نام AMD Phenom II X4 955 Black Edition را به بازار معرفی کرد. این پردازنده جدید که اساساً یک پردازنده بر پایه سوکت AM3 می باشد دارای فرکانس کاری ۳/۲GHz بوده و مجهز به ۶MB حافظه کاشه سطح سه یا همان L3 Cache شده است.AMD Phenom II 955 Black Edition به هر دو کنترلر حافظه DDR2 و DDR3 مجهز شده و با توجه به ادغام پذیری پردازنده های AM3 با سوکت AM2+ لذا امکان بهره گیری از این پردازنده نیز بر روی مادربرد های فعلی AM2+ وجود دارد البته کاربران AM2+ باید قبل از نصب این پردازنده بر روی مادربرد خود BIOS مادربرد خود را به روز کنند.

از سوی دیگر خبر میرسد که کمپانی AMD قصد دارد به زودی چندین پردازنده جدید ارزان قیمت در کلاس Phenom II به بازار معرفی کند که این پردازنده ها از نظر کارایی و مشخصات ضعیف تر از Phenom II X4 955 BE خواهند بود، قیمتی که کمپانی AMD جهت فروش AMD Phenom II X4 955 BE در بازار جهانی مشخص کرده ۲۴۵$ می باشد.
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
۵ راه برای بالا بردن سرعت و کیفیت ارتباط بدون سیم (wireless) برای نوت بوک هاارتباط بدون سیم (wireless) برای نوت بوک ها از جمله امکانات مهمی است که در سال های اخیر برای کاربران مهیا شده است. با استفاده از این سیستم شما از اتصال به اینترنت با استفاده از سیم ها و کابل ها رهایی پیدا می کنید که خودش بسیار مهم است.حال نکاتی وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بهترین استفاده را از سیستم بی سیم خود داشته باشید و از زندگی مدرن دیجیتال بهره بهتری ببرید.

اولین راه:
سیگنالی که سیستم های بی سیم دریافت می کنند برد زیادی ندارد و حتی ممکن است دیوار و یا شی حجیمی در آن اختلال ایجاد کند. بنابراین Router را در جایی نصب کنید که بهترین برد ممکن را دارد.

آن را در مکانی مسطح قرار دهید و از نزدیک کردن آن به اجسام بزرگ بپرهیزید. بعضی اوقات ممکن است سیستم بدون سیم همسایه ها هم در کار شما اختلال ایجاد کنند بنابراین اطمینان حاصل کنید که کانالی را انتخاب کرده اید با دیگر سیستم ها مداخله نمی کند.

راه دوم:
معمولا آنتن هایی که روی دستگاه اصلی wirelessها وصل می شود کوتاه است اما قابلیت دریافت سیگنال از همه جهات را دارد و به همین دلیل است که شما می توانید در هر نقطه از منزل و یا اتاق کارتان حرکت کنید و همچنان خط فعال اینترنت داشته باشید اما به هر حال برد آن کم است.

کاری که شما می توانید بکنید اضافه کردن یک آنتن مستقیم (directional channel) است که روی محل های ثابت، سیگنال های قوی تری می دهد. با این کار شما در محلی که بیشتر در آن از رایانه تان استفاده می کنید قوی ترین سیگنال را خواهید داشت.

راه سوم:
استفاده از wireless repeater هم راه مناسبی برای بهتر کردن ارتباط شما هست. این دستگاه ها دقیقا به شکل Router شما کار می کنند اما به جای اینکه سیگنال تولید کنند روی سیگنال های موجود کار می کنند. برای داشتن این سیستم هیچ احتیاجی به سیم ها و کابل ها ندارید و با استفاده از آن یک شبکه قوی با ارتباط کامل خواهید داشت.


معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب برای دانشجویان توسط سایت ZDNETسایت ZDNet برای کمک به پدران و مادرانی که قصد خرید لپ تاپ برای فرزندانی را دارند که تازه از مقطع دبیرستان فارغ التحصیل و راهی دانشگاه شده اند فهرستی از ۱۰ لپ تاپ مناسب و در رنج قیمتی ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار را معرفی کرده است.این لپ تاپ ها علاوه بر کارایی مناسب برای انجام تکالیف و تحقیقات و هر از گاهی هم بازی و سرگرمی برای دانشجویان مناسب است.کارشناسان ZDNet به والدین توصیه می کنند که قبل از خرید لپ تاپ برای فرزندانشان به ۴ فاکتور وزن، اندازه، ظاهر و قدرت رایانش توجه کنند و اول از همه دریابند برای فرزندشان کدامیک از این فاکتورها مهم تر است.

وزن و اندازه

وزن و اندازه دو فاکتور بسیار مهم است. چون دانشجو مجبور است لپ تاپ خود را هر روز از خانه تا دانشگاه حمل کند. لپ تاپ های ۱۳ اینچی بهترین سایز برای دانشجویان است. اما باز هم به والدین توصیه می شود قبل از خرید اندازه لپ تاپ مورد علاقه فرزندتان را بپرسید.

ظاهر

ظاهر لپ تاپ از این جهت حایز اهمیت است که دانشگاه یک محیط کاملا اجتماعی است و زیبایی لپ تاپ برای دانشجویان مهم است.

اگر دانشجوی شما در رشته تجارت تحصیل می کند به لپ تاپ هایی با کارآیی حداقل فکر کنید و برای این افراد به طور مثال لپ تاپ Toshiba Qosmio نخرید و اگر برای دانشجوی شما ظاهر مهم است، از خرید لپ تاپ های زرق و برق دار اجتناب کنید و هرگز لپ تاپ Lenovo کلاسیک برای او نخرید و حتی اگر برای دانشجوی شما رنگ مهم ترین فاکتور به شمار می رود، هیچ گاه لپ تاپ صورتی نخرید.

نت بوک ها

شاید به دلیل کم وزن بودن و قیمت پایین نت بوک ها، به خرید آنها فکر کنید. اما اگر می خواهید که دانشجوی شما بیش از چند سال از لپ تاپ خود استفاده کند، نوت بوک گزینه بهتری است.

از آنجا که برخی دانشجویان چند فعالیت مانند ارسال E-mail و پیام فوری، وب گردی، کار با Word، گوش دادن به موسیقی و ویرایش تصویر را به طور همزمان انجام می دهند، نت بوک ها به عنوان یک دستگاه اصلی خیلی مناسب نسیتند.

زمان خرید

بهترین زمان برای خرید لپ تاپ، فصل خرید مدرسه ها است. زیرا تا قبل از شروع ترم تحصیلی جدید دو سیستم عامل جدید Windows 7 و Mac OS Xsnow Leopard نیز به بازار عرضه شده و لپ تاپ های جدید مبتنی بر این سیستم عامل ها خواهند بود.


نسخه آزمایشی نرم افزار موزیلا Prism 1.0 منتشر شدپروژه Mozillarsquo;s Prism مدتها در آزمایشگاه نرم افزاری موزیلا در حال تست و بررسی بود، ضمن آنکه برخی شرکت های همکار بنیاد موزیلا نیز از آن استفاده می کردند و اشکالات آنرا گزارش می دادند. هرچند معرفی این پروژه توسط تیم توسعه دهندگان آن، زمان زیادی را برد اما سرانجام موزیلا نسخه آزمایشی اول Prism را در وبلاگ رسمی خود معرفی کرد.

اما Prism چیست ؟! اگر می دانید Prism چیست و علاقه ای به دانستن جزئیات آن ندارید پیشنهاد می کنیم مستقیماً به لینک های انتهای این مطلب مراجعه کنید تا بتوانید اولین نسخه آنرا دانلود کنید. اما اگر نمی دانید باید بگوییم Prism یک نرم افزار جهت اجرا بر روی محیط دیسکتاپ است که توسط موزیلا توسعه داده شده است. موزیلا همان بنیادی است که برای ساختن مرورگر فایرفاکس مشهور شده است.انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر مهندسی ارشد نرم افزار سخت افزار کامپیوتر برنامه نویسی شبیه سازی شبکه طراحی سایت سی شارپ ساختمان داده سالیدورکز
ارسال فکس (دورنگار) به صورت رایگان

به گزارش سرویس ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خوشخبتانه سرویس های آنلاین متعددی وجود دارند که به شما امکان می دهند اسناد و فایل های فشرده پی دی اف را به قیمت ارزان و یا به رایگان ارسال کنید.eFax و faxZERO از جمله این سرویس هاهستند؛ faxZERO حتی دورنگار را به رایگان برای شما ارسال می کند البته به شرطی که کمتر از سه صفحه بوده و نمایش تبلیغات به همراه آن از نظر شما ایراد نداشته باشد؛ همچنین بیش از دو بار در روز دورنگار ارسال نکنید.

سرویس هایی همچون Qipit و ScanR نیز وجود دارند که تصاویر گرفته شده به وسیله تلفن همراه از دست نوشته ها، وایت بردها یا اسناد را گرفته و به پی دی اف تبدیل می کنند که بعدها می تواند از طریق ایمیل یا دورنگار ارسال شود و یا به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شود.

Qipit کاملا رایگان است؛ اگرچه فاقد ویژگی فوق العاده OCR یا تشخیص نوری حروف است. این ویژگی متن سند را به اطلاعات قابل جست وجو تبدیل کرده و حتی می تواند اطلاعات تماس را از یک کارت تجاری بیرون بکشد. اگر شما تنها گاهی به ارسال دورنگار نیاز دارید بد نیست نگاهی به این سرویس ها که هزینه قابل توجهی ندارند، بیندازید.


سرویس ویدیویی آنلاین هولو

به گزارش سرویس فن آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طبق اعلام هولو (Hulu)، این سایت اکنون برنامه های تلویزیون انگلیس و فیلم های هندی را به محتوای عرضه شده اش اضافه می کند.هولو با شراکت توزیع کننده محتوای انگلیسی Digital Rights Group و توزیع کننده دیجیتالی هندی Saavn محتوای بین المللی را به مخاطبان آمریکایی عرضه می کند.

در حالی که محتوای بین المللی جدید هولو ممکن است تنها توجه اندک مخاطبان آمریکایی را جلب کند، نخستین گام این سرویس برای گسترش محتوای خود به سراسر جهان شمرده می شود. سرویس هولو به همین منظور در حال مذاکره با هشت عرضه کننده محتوای رسانه یی جهان است.

سرویس ویدیویی هولو در ماه مارس ۲۰۰۸ به شکل سرمایه گذاری مشترک میان ان بی سی یونیورسال و نیوزکورپ راه اندازی شد و محتوای آنلاین رایگان و پولی عرضه می کند. این سرویس در تاریخ ۱۸ ماهه خود توانسته به عنوان رقیب معتبر سایت اشتراک گذاری ویدیو یوتیوب در تیتر اخبار قرار بگیرد؛ همچنین ویژگیهای شبکه اجتماعی اضافه کرده و اکنون نیز شایع شده در حال کار برروی برنامه آیفون است. دیسنی به تازگی به عنوان یکی از شریکان هولو در کنار ان بی سی یونیورسال و نیوزکورپ قرار گرفته است.


آخرین و شیک ترین لپ تاپ دلآخرین محصول شرکت دل شاید شیک ترین دستگاهی باشد که این شرکت تا کنون تولید کرده است. این کامپیوتر کیفی یا لپ تاپ کلیهء استانداردهای طراحی را رعایت کرده، اما یک کامپیوتر کیفی لوکس محسوب می شود چون قیمت آن در پایین ترین سطح ۱۹۹۹ دلار تعیین شده است. با توجه به مسائل اقتصادی و کاهش روزافزون قیمت لپ تاپ ها این سوال پیش میاید که آیا شرکت دل ت درستی را در پیش گرفته است یا خیر. آدامو از هر جهت با MacBook Air شرکت اپل (با قیمت ۱۷۹۹ دلار) و مدل ThinkPad X301 شرکت Lenovo قابل مقایسه است. اگرچه این لپ تاپ از رقبای خود باریک تر است اما یک پوند بیشتر از آنها وزن دارد.

این اولین لپ تاپی است که برچسب های مایکروسافت و اینتل بر روی آن مشاهده نمی شود. درب باطری آن نیز دیده نمی شود چون کاربر آن را تعویض نمی کند. صفحه نمایش آن ۱۳٫۴ اینچ است که دقت بسیار بالایی دارد. با دو گیگابایت حافظه این دستگاه قادر است عمده نیازهای کاربر را تامین کند، اما توان پردازش آن برای کارهای گرافیکی پیشرفته و بازی های سه بعدی پایین است. عمده ترین نکته تعجب برانگیز تغییر استراتژی شرکت دل در ارائه این محصول است. در جایی که دل همواره بخش عمدهء بازار را با محصولات ارزان قیمت و استاندارد مورد هدف قرار می داد و برند خود را نیز در همین حوزه تثبیت کرد. ورود به بازار کامپیوتر های لوکس آنهم در شرایط اقتصادی فعلی بسیار سوال برانگیز است. سادگی و کاربرد، یعنی شعارهای سابق این شرکت که مطلوبیت زیاد نیز داشت، در حال حاضر عمده ترین عوامل تصمیم گیری خریداران در بازار کامپیوتر محسوب می شوند.
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر
بهترین رسانه های آنلاین دنیا معرفی شدندجشنواره <<وبی>> (Webby) که به اسکار وب شهرت دارد بهترین رسانه های آنلاین سال را انتخاب کرد. به گزارش مهر، در جشنواره Webby امسال رومه های آمریکایی نیویورک تایمز و بوستون گلاب و رومه انگلیسی گاردین به عنوان بهترین های آنلاین در دنیای رسانه ها انت

انجام پروژهای NS2 ، شبیه سازی با NS2

Network Simulator 2 یا همان ns2 ازجمله

انجام پروژه های NS2

های ,کامپیوتر ,پروژه ,ها ,دانشجویی ,نرم ,پروژه های ,های دانشجویی ,است که ,نرم افزار ,پایان نامه ,دانشجویی کامپیوتر انجام ,دانشجویی کامپیوترانجام پروژه ,کامپیوتر انجام پروژه ,افزار کامپیوتر برنامه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rahafilmm wayofsuccess negeinkavir turkeystudy tiyam iciganig varzesh-darmani backlinkbuckets durchdentflinad nimaheshmati